TM Komputer - serwis i naprawa laptopów oraz komputerów
TWÓJ SERWIS KOMPUTERÓW
STRONA GŁÓWNA O NAS SERWIS CENNIK KONTAKT

Kilka słów o nas

Firma TM Komputer założona została w 1999 roku. Od chwili powstania zajmujemy się sprzedażą i naprawą komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów oraz monitorów.
Ponad dzieśięcioletnie doświadczenie w naprawie komputerów oraz własny magazyn części zamiennych pozwala nam świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy serwisem z dużym doświadczeniem, który wciąż poszerza swoją wiedzę i umiejętności, zapewniając tym samym pełne wsparcie każdego komputera stacjonarnego czy laptopa.
Mierzymy do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Nasza firma nieustannie wprowadza oraz poszerza zakres usług związanych z naprawą różnorakiego sprzętu elektronicznego.

Czym się zajmujemy

Od początku powstania firmy zajmujemy się usługami w zakresie naprawy sprzętu komputerowego, z ukierunkowaniem na naprawy komputerów przenośnych i odzyskiwania danych z dysków twardych.

W chwili obecnej dzięki posiadanemu doświadczeniu i wyposarzeniu serwisu jesteśmy w stanie wykonać naprawy nie tylko polegające na wymianie uszkodzonych podzespołów na nowe, ale naprawę ich polegające na wymianie uszkodzonych elementów i układów w technologi BGA i SMD.

Naszą specjalnością jest

Naprawa komputerów i laptopów
Odzyskiwanie danych z dysków twardych
Naprawa monitorów i telewizorów LCD i LED


www.tmkomputer.pl © 2012